İçeriğe geç
Ana sayfa » Ana sayfa » Senaryo Sipariş

Senaryo Sipariş

film senaryo örnekleriSenaryo siparişi sayfamıza hoşgeldiniz. Öncelikle sipariş vermek üzere iletişim seçeneklerimizi değerlendirerek hep birlikte muhteşem bir eserin oluşmasına ilk adımı atmış olacaksınız. Senaryo sipariş çerçevesinde ikinci aşamasında yazarımız ile yapacağınız görüşme geliyor. Tarafların anlaşma sağlamaları halinde telifsiz veya telifsiz bir eser artık oluşmaya başlayabilir.  Elbette yazarımızın sizin talep ettiğiniz senaryo veya kitap çalışması için gerekli bakış açısını alabilmesi için hangi tarzda bir eser istediğinizi aktarmanız gerekecektir. Sözgelimi komedi türünde, bilim kurgu veya çocuk hikayesi şeklinde çalışmaları aktarmanız ilk etapta yeterli olacaktır. Çalışmanın hemen öncesinde çok kısa bir deneme yazısı talep edebilirsiniz.

300 Kelimelik Bir Sinopsis Hazırlıyoruz

Taktir edersiniz ki bu çalışmanın çok uzun olması önemli bir emek sarfiyatına yol açacağından değerlendirme çalışması maksimum 300 kelimelik bir sinopsis ile sınırlıdır. Ayrıca fiyat ve eserin teslimat şartları yazarımız ile netleştikten sonra aslında bir sorun kalmıyor. Üstelik telifsiz olarak talep edilen eser direkt teslim olarak edildiğinden diğer resmi işlemlere gerek kalmıyor ve e posta yoluyla gerçekleşen teslimat yeterli delil niteliğini taşıyor. Bir bakıma yazarımızın size  e posta yoluyla gönderdiği dosya resmiyet kazanmış oluyor diyebiliriz. Fakat telifli yöntem seçildiğinde eser kaleme alınırken bir sözleşme ile durumun resmiyet kazanması gerekecektir.

Telifsiz Senaryo Tercih Edebilirsiniz

İster telifli ister telifsiz senaryo hangi yöntemi kullanırsanız kullanın her anlamda ortaya bir eser çıkacaktır. Bunun yanı sıra sayfamızdan sunum yazısı ya da firma tanıtım yazıları da talep edebilirsiniz. Senaryo sipariş dışında hikaye yazımı, Animasyon senaryosu, tiyatro senaryosu, çocuk hikayeleri siparişi verebilirsiniz. Ayrıca masallar için sipariş senarist yazarımıza sipariş verebilirsiniz. SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 055248085724 veya makaleseo@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Muhteşem eserlerde buluşmak üzere. Esen kalınız

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara