İçeriğe geç
Ana sayfa » Senarist Telefon

Senarist Telefon

Senarist Telefon

Film Senaryo YazımıProjelerinize profesyonel bir başlangıç yapmak için Senarist Telefon numarası veya iletişim bilgisi arıyorsanız 05524805724 numaralı hattımızdan yazarımıza ulaşabilirsiniz. Sayfamızda daha önce yayınlanmamış özgün eserler üretilmektedir. Çalışmanın başlangıcı için sayfamızın senaryo yazarı ile mutlaka görüşünüz. Çalışma alanlarımız

Film Senaryoları

Yazarımızdan daha önce hiç bir mecrada yayınlanmamış film senaryoları talep edebilirsiniz. Anlaşmaya göre bölümler halinde teslim alabilirsiniz.

Dizi Senaryoları

İster tv kanalınız ister internet yayıncılığında kullanılmak üzere özgün dizi senaryoları için sipariş verebilirsiniz.  Elbette yayınlanacak alan bilgilerini mutlaka paylaşmanız gerektiğini hatırlatalım. Sözgelimi yayının youtube kanalı veya bir tv kuruluşu için talep edilmesi gibi.

Seslendirme Metni

Belgesel seslendirme metni veya blog yayınları için yazarımızdan çalışma talep edebilirsiniz. Telefonlarımıza gün içerisinde ulaşabilirsiniz.

Reklam Metin Yazarlığı

Sıra dışı bir kampanya için reklam metin yazarlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yazarımız ile yapacağınız görüşme sonrasında çalışma start alıyor. Dilerseniz telefonlarımızdan yazarımıza ulaşabilirsiniz. Başarılı projelerde buluşmak üzere hoşçakalın. Senarist telefon 05524805724

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara