İçeriğe geç
Ana sayfa » Senaryo Arıyorum

Senaryo Arıyorum

Senaryo Arıyorum Diyenler İçin

Komedi Filmi SenaryosuBilindiği gibi unutulmaz ve muhteşem senaryoların hafızalarımızda kalabilmesi için senaryonun kalitesi kadar aktarılmak istenen mesajın çarpıcı olması da gerekiyor. Bizlerde başta senaryo arıyorum veya projem için hikaye arıyorum diyenler için dizisenaryosu.com’u kurduk ve bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermeye gayret edeceğiz. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden nasıl bir süreç sonrasında eserler oluşuyor? bu konu hakkında bilgiler aktaralım. Öncelikle senarist yazarımız ile irtibat kurmanızın ardından projeniz için gerekli ön bilgiyi aktarmanız çalışmanın başlaması için yeterli oluyor. Daha sonra çalışmanın hangi konsepte ilerleyeceğine yine birlikte karar veriyoruz. Bu noktada kısa bir örneklendirme ile durumu açıklığa kavuşturalım. Sözgelimi bu konsept drama veya fantastik, bilim kurgu tarzında olabilir ve siz kendi konseptinize uygun olanlar arasından istediğinizi seçiyorsunuz. Dolayısıyla sizlerden gelecek bu tarz yönlendirmeler eserin ortaya çıkmasının başlangıç zeminini hazırlayacaktır.

Hazır Senaryo İle Çok Daha Hızlı Projeler Üretebilirsiniz

Elbette dilerseniz hazır senaryo satın alarak projenizi gayet hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz. Hazır senaryo konusunu okuyup karar verdikten sonra yazarımız ile bir sözleşme yapmanız eseri kullanabilmeniz için yeterli olacaktır.  Tek yapmanız gereken iletişim seçeneğindeki telefon numaramızı veya eposta adresimizi kullanarak bizlere ulaşmak olacaktır. Eposta adresimize size ulaşabileceğimiz bir telefon numaranızı bırakmanız durumunda en kısa zamanda sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Bu hatırlatmanın ardından konunun detaylarına geçelim. Sözgelimi bir konu seçtiniz ve senaryoyu beğendiniz. Fakat bu çalışmada size göre bazı revizyonların olması gerekiyor. Eğer talep ettiğiniz revizyon eserin bütünlüğünü bozmayacaksa? Yazarımız bu yönlendirme doğrultusunda senaryoyu revize ediyor ve yaptığı değişiklikleri resmileştirdikten sonra tekrar ulaştırabiliyor. Dolayısıyla bu yöntemle senaryo satın almak isterseniz ve bazı değişiklikler yapılmasını talep edebilirsiniz.

Senaryo Arıyorum Fakat Bulamıyorum Dönemi Sona Eriyor

Eski film tadında yeni versiyonların kaleme alındığı dizisenaryosu.com senaryo arıyorum diyenler için özel fırsatlar sunmaktadır. Yapımcı, yönetmen veya oyuncu olabilirsiniz önemli olan ortaya güzel bir işin çıkarılmasına vesile olmanızdır. Dolayısıyla bizlerle kuracağınız irtibat sonrasında muhteşem bir esere siz de imza atmış olabilirsiniz. Her şeyden önce sanatın söz konusu olduğu bir alanda iyi niyetin muhafaza edilmesi şarttır. Dolayısıyla tarafların birbiriyle konsensüs sağlaması sitemizin birinci önceliğidir. Bunun anlamı eserin yazılmasının ardından tamamen size özel bir eser olabileceğidir. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numarasını aramaktan çekinmeyiniz. Belki de uzun yıllar akıldan çıkmayacak bir eser sizleri sayfamızın hizmetlerinde bekliyor olabilir. Artık senaryo arıyorum ancak bulamıyorum gibi bir sorununuz kalmadığını büyük bir mutlulukla belirtmek istiyoruz. Senarist yazarımız tarafından kaleme alınan sıra dışı muhteşem eserler de buluşmak üzere hoşça kalın.

“Senaryo Arıyorum” hakkında 2 yorum

  1. Merhaba
    Yıllardır üzerinde çalıştığım çok ilginç, heyecanlı ve serüni bol bir senaryom var, bunu filme çevirttirmek en büyük arzum. İlginize şimdiden teşekkürler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara