İçeriğe geç
Ana sayfa » Senaryo Değerlendirme

Senaryo Değerlendirme

Senaryo Düzenlemesi

Senaryo DeğerlendirmeKaliteli bir film yapmak öncelik elbette senaryodur ve tüm çalışmanın başlangıcı senaryonun gücüne bağlıdır. Tabi senaryo değerlendirme aşamasında dikkatli bir ilerleyiş söz konusu olmak zorundadır. Çünkü senaryoda yapılacak hatalar başta film çekim ekibi olmak üzere pek çok geri dönülmez hatalara ve maliyete neden olabilir. Eğer sizlerde projeniz için bu tarz bir çalışmaya ihtiyaç duyuyorsanız web sayfamızın senaryo değerlendirme hizmetinden yararlanmanızı öneriyoruz. Makul bir ücret karşılığında gerçekleştirilecek bu işlem sonrasında senaryo teknik anlamda hazır hale gelecek ve film çekimine uygun bir formata dönüşmüş olacaktır. Elbette konsept bir yazarlık atölyemiz olduğundan sayfamızın senaryo yazarı sizlere farklı eserler kaleme alabiliyor.

Dizi Film Senaryosu İçin Senarist Yazarımız İle Görüşünüz

Son yıllarda yayıncı sayısındaki artış göz önüne alındığında özellikle internet üzerinden dizi film yapımları oldukça popüler bir hale dönüşmüş durumda. Dolayısıyla web sayfamızdan dizi film senaryosu olmak üzere daha pek çok benzer çalışmayı temin edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca sayfamızın senaryo yazarı tarafından kaleme alınacak eserler ile yayıncılık hayatınızda profesyonel şekilde yer almak sizler açısından büyük avantaj olacaktır. İsterseniz bu noktadan itibaren aralarında senaryo değerlendirme çalışmalarının da bulunduğu sayfamızın diğer hizmetlerini biraz daha detaylandıralım.

Senaryo Formatı Konusunda Karar Vermelisiniz

Kolay yazılması nedeniyle ülkemizde en çok Amerikan senaryo formatı tercih edilmekle birlikte çekim ekibinin işini zorlaştırması bakımından pek fazla beğenilen bir format değildir. Çünkü alt alta yazılan diyalog ve tretmanlar karışıklığa neden olur ve gerek yönetmen gerekse oyuncular bu formatta oldukça zorlanır. Fransız forması olarak bilinen senaryo çok daha açık bir şekilde yazıldığı için çekim ekibinin işini kolaylaştırmakla birlikte yazar açısından bir hayli zordur. Bu nedenle yazarımız Fransız formatını tercih etmekte ve eserleri bu formatta kaleme almaktadır. Lütfen başta senaryo değerlendirme çalışması olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili sormak istediklerinizi iletişim seçeneklerimiz üzerinden senarist yazarımıza aktarınız. Şimdiden başarılar diliyoruz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara