İçeriğe geç
Ana sayfa » Senaryo Düzenlemesi

Senaryo Düzenlemesi

Senaryo Düzenlemesi

En iyi özgün senaryoBir senaryo kaleme aldınız ve bir türlü tam anlamıyla oturtamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumda sayfamızın senaryo düzenlemesi hizmetlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfamızın senaryo yazarı ile görüşmek ve çalışmanızın düzenlenmesini talep etmek olacaktır. Sonrasında makul ücretler karşılığında çalışma hemen başlayabiliyor. İsterseniz bu düzenleme çerçevesinde hangi hizmetleri sağladığımızı biraz daha detaylı şekilde aktarmaya çalışalım. Öncelikle çalışmanızın kendi adınıza tescil edilmiş olmasını inceleme öncesinde şart koştuğumuzu belirtmiş olalım. Çünkü henüz adınıza tescil edilmemiş bir eserin incelenmesi doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Ancak senaryonun bütününü tescili ettirmenize gerek bulunmuyor. Sadece hikayenin kısa özeti ve karakter analizlerinin kendi adınıza tescil edilmesi çalışmanın start alması için yeterli olacaktır.

Senaryo İncelemesi Senaristi Yazarımız Tarafından Yapılıyor

Ayrıca makul fiyatlar çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz senaryo incelemesi Senarist yazarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz diğer detayları da hemen paylaşalım. Senaryonun formatı ile ilgili bir düzenleme talebinde elbette bulunabilirsiniz. Örneğin Amerikan format tarzında yazmış olduğunuz bir senaryonun Fransız format senaryo formatına dönüştürülebilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra mevcut senaryonun sahnelendirmesinde ve akışında değişiklikler yapılmasını talep edebilirsiniz. Burada önemli olan faktör izleyicinin etkilenmesini sağlamaktır. Dolayısıyla ortaya iyi bir eser çıkarılabilmesi açısından tüm bu kriterlere dikkat edilmesi şarttır.

Senarist Yazar İle Birebir Çalışmalısınız

Elbette Senarist yazar ile bire bir çalışmanın en önemli faydalarından biri senaryoda gerçekleştirilecek değişikliklerin her yönüyle kriterleri karşılanmasıdır. Örnek vermek gerekirse, yönetmen, oyuncu ve tüm çekim ekibinin işini kolaylaştıracak bir çok teknik senaryoda uygulanmalıdır. Dolayısıyla her yönden etkileyici bir senaryo ile izleyicinin karşısına çıkmak kadar başarıyı etkileyen diğer faktörleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Lütfen başta senaryo düzenlemesi olmak üzere hizmetlerimiz için iletişim seçeneklerimiz üzerinden yazarımıza ulaşınız. Başarılı çalışmalarda buluşmak dileğiyle. Esen kalınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara