İçeriğe geç
Ana sayfa » Senaryo Hikayeleri

Senaryo Hikayeleri

Senaryo Hikayeleri

Senaryo HikayeleriBir prodüksiyon gerçekleşecekse ilk basamağı senaryo hikayeleri ve metin oluşturuyor. Sayfamız bu alanda önemli deneyime sahip ve sizlerden gelecek senaryo taleplerini profesyonel düzeyde karşılıyor. Tek yapmanız gereken iletişim bölümünde yer alan telefon numaraları üzerinden senarist yazar hizmetlerimize ulaşmak olacaktır. Tabi birçok insan senaryo söz konusu olduğunda sadece film veya dizi projeleri için yazıldığını düşünüyor. Ancak internet üzerinden veya tv kanallarından yayınlanan her reklam bir metin üzerinden işlenmek durumunda. Dolayısıyla tüm yapımlar öncelikle bir senaryo yazarı kaleminden çıkış yapıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra aynı kategoride yer alan klip senaryosu gibi tüm taleplerinizi karşılayabiliyoruz.

Senaryo Yazarı İle Görüşün ve Yazım Başlasın

Dilerseniz prodüksiyon öncesi nasıl bir süreç işliyor kısaca değinelim. Talebinizi bizzat senaryo yazarı ile görüşüyorsunuz ve ayrıntıları paylaşıyorsunuz. Senarist yazarımız sizin yönergeleriniz doğrultusunda bir senaryo kaleme alıyor ve ilk taslak çalışmayı sizinle paylaşıyor. Gerekli revizyonlar yapıldıktan sonra artık senaryo dâhilinde bir film yapılması aşamasına geçiliyor. Tabi isterseniz gerek prodüksiyon anlamında gerek seslendirme ve müzik altyapısı anlamında sayfamızın bağlantılarından yararlanabilirsiniz. Bu nedenle projenin tek merkezden çıkarılması yönünde bir tercihte bulunabilirsiniz. Sayfamız aynı çevreden pek çok prodüksiyon firması ve seslendirme sanatçısı ile çalışmaktadır

Reklam filmi için sayfamız doğru tercih olmaya devam ediyor

Elbette talep edilen proje ürün veya hizmet odaklı olabildiğinden reklam filmi noktasında sayfamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra animasyon film, çocuklara yönelik yayınlar yine konseptimiz içerisinde yer alıyor. Bunun dışında YouTube kanalında yayınlanmak üzere eserler için sayfamız doğru tercihiniz olmaya devam etmektedir.  Ayrıca tiyatro senaryosu, özgün hikayeler sayfamızın hizmetleri arasında yer alıyor. Ayrıca daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış hazır kısa film senaryosu gibi talepleriniz için sayfamızı yakından takip etmeyi unutmayınız. Bunun dışında çalışma konsepti olarak teslim edilen tamamen özgün eserin bitiminden itibaren kendi adınıza tescil ettirmenizde büyük yarar bulunduğunu ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz. Dolayısıyla sayfamızdan edindiğiniz tüm eserleri koruma altına almanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Başta senaryo hikayeleri olmak üzere pek çok alanda yazarlık hizmetleri üreten sayfamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

 

“Senaryo Hikayeleri” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Gelecekten Haber Var - Senarist Senaryo Yazarı Masal Yazarı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara