İçeriğe geç
Ana sayfa » Sinema ve Dizi Oyuncuları İlan

Sinema ve Dizi Oyuncuları İlan

Sinema ve Dizi oyuncuları ilan sayfamız sektöre destek sağlamak amacıyla oluşturulmuş ücretsiz bir ilan duyuruları sayfasıdır. Sayfamızda yer alan sanatçılara ulaşmak isterseniz linkte bulunan formu doldurup, firma veya bireysel yapımcı olarak adınız, oyuncunun oynamasını istediğiniz proje hakkında kısa bilgi ile sitemize göndermeniz durumunda bilgileriniz oyuncu ile paylaşılır ve oyuncunun kabul etmesi durumunda iletişim bilgileriniz kendisine aktarılır. Akabinde oyuncu uygun bulması halinde sizinle bağlantı kuracaktır.

 
Zafer Çiftçioğlu
 
 

Zafer ÇİFTÇİOGLU – 01

Zafer Çiftçioğlu 1

Merhaba Adım Zafer ÇİFTÇİOGLU 1972 Ankara doğumluyum.aslen Çanakkaleliyim. Tiyatro sevdam ortaokul yaşlarında  başladı.Özellikle İlyas Salman, Kemal Sunal, Zeki Alasya Metin Akpınar filmleri Nejat Uygur ve Adana’ya gelen özel tiyatroları izleyerek kendi sanat dünyamı şekillendirmeye başladım. Adana gösteri sanatları merkezinde tiyatro eğitimi aldım. Daha sonra taklit yeteneğimi keşfettim

Beyaz Gelincik

Bu yeteneğimi yıllar  sonra   rahmetli Boran Kaya’nın sunduğu iner misin çıkarmısın programının kanal 6 daki  Mustafa Çetinkaya’nın sunduğu  iner misin çıkarmısın programında sergileyerek show dalında  ikinci oldum. Daha sonra 2000 li yıllarında Zeki Alasya ve Yeliz  Yeşilmen’in sunduğu  yetenek yarışmasına katıldım. 2008  de ADANA da çekilen Beyaz Gelincik dizisinde 2 bolum yer aldım. Adana Akdeniz Tv de Şaka programı ŞAKAMERA da oyunculuk ve sunuculuk yaptım. 1995 yılında tiyatroyla uğraşırken  tesadüf  eseri radyoculuğa  başladım. Çeşitli dönemlerde radyoda  DJ lik  program sunuculuğu,  at yarışı  spikerliği yaptım. Bir dönem elimi ayağımı  sanatsal anlamda çeksem de içimde uyuttuğum radyo ve tiyatro  aşkını  2019 yılında radyoda ve sosyal medyada canlı olarak yayınlanan LAFTA KALMASIN  kültür sanat programıyla bir nebze olsun uyandırmış oldum. Ayrıca www.dizisenaryosu.com yönetimine sanatın gelişmesi anlamında bizlere tanıtım imkânı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum.

Sanatçının yer aldığı eserlerden kareler

Zafer Çiftçioğlu

 

Yavuz Duman – 02

Yavuz Duman

 

Merhabalar ben Yavuz Duman 1981 Kastamonu doğumluyum. Oyunculuk hayatıma 1992 Kadıköy okul tiyatrosunda başladım.  2014 yılında kamera önü eğitim ve temel oyunculuk eğitimi aldım. Sevda kuşun kanadında, Söz, Çukur maskeli krolar sinema filmlerinde yer aldım. Başrol oynadığım internet dizisi ritim ve bdk Tv’de yanlışa yer yok isimli internet dizisinde deli Kadir karakteri ile yer aldım. Sonrasında  bdk Tv’de İlyas salman  hababam sınıfı değerli oyuncuları ile röportajlar gerçekleştirdim. Sanatın gelişmesi anlamında www.dizisenaryosu.com  yönetimine değerli desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Sanatçının yer aldığı eserlerden kareler

Yavuz Duman 2 (1)
Yavuz Duman 3 (1)

 

Zeki DEMİR – 03

Zeki Demir 1

Merhabalar ben Zeki DEMİR 1968 Alanya doğumluyum. Alanya nın Değirmendere köyünde yaşıyorum, evli, iki çocuk babasıyım. Gazetecilik mesleğinden 33 yıl çalışıp emekli oldum. Babam çok iyi bir köy seyirlik oyuncusuydu, sanırım oyunculuk genlerimi rahmetli babamdan aldım. Lise yıllarında çok istediğim halde okul tiyatrosuna giremedim. Askerlik dönüşü Alanya Belediye Tiyatrosunda Kamuran İnselel ve Oğuz Tunç dan tiyatro dersleri aldım. İlk rol aldığım oyun Refik Erduran‘ın Ayı Masalı isimli komedisiydi. Yaklaşık 30 yıldır yerel anlamda ve zaman zamanda bölgesel tarzda 30 civarında tiyatro oyununda sahne aldım.

 

Yazar ve Yönetmen Olarak Çok Sayıda Projem Bulunuyor

En son kendi yazıp yönettiğim ve başrolünü oynadığım Mor Cepken isimli treji komik oyununda sahne aldım.   Geçen zamanda 60 civarında film ve dizi de rol aldım. Bu filmler arasında Yunus Emre, Deli Dumrul, Hz. Ömer ‘in Doğuşu, Memleket Meselesi, Trendeki Yolcu, Tatlı Bela, Hollywooddan Gelen Mektup,  Kara Davut, Klink filmleri serisi ( 4 film ), Karaova Düğünü, Falımdan Güzel Bir Kız Çıktı, Syedralı  Kutsal Avcılar, Herakles Heykelin Sırrı  gibi filmleri sayabilirim. Ayrıca senaryo yazarlığı, film yönetmenliği çalışmalarımda mevcuttur.  Bizlere bu tanıtım imkânını sunan www.dizisenaryosu.com ve emeği geçen değerli dostlara sonsuz teşekkürler.

Sanatçının yer aldığı eserlerden kareler

Zeki Demir

İbrahim Demirtürk -05

ibrahim demirtürk

Merhaba, 1968 Ordu doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 2017’de Özel bir bankadan yönetici olarak emekli oldum. Çok sevdiğim oyunculuğa Nisan 2019’da kamera önü oyunculuk eğitimi alarak başladım. Bugüne kadar 40 değişik dizi reklam ve sinema filminde yardımcı oyuncu, önyüz ve dialoglu olarak oynadım. Bazılarına defalarca gittim. B sınıfı ehliyetim var. Aktif olarak araç kullanıyorum. Seyahat engelim yoktur. Eyüpsultan’da oturuyorum. Yağlı boya resim yapmayı ve balık tutmayı seviyorum.

Rol Aldığım Yapımlardan kareler

ibrahim demirtürk 3
ibrahim demirtürk 2
ibrahim demirtürk (1)

Sinema ve Dizi oyuncuları ilan

Kitap Tanıtım Hemen Ara