İçeriğe geç
Ana sayfa » Skeç Yazarı

Skeç Yazarı

Komedi Yazarları

Skeç YazarıTiyatro oyunları ve eşsiz skeçlerin yazıldığı web sayfamız sizlerden gelecek siparişler ile eserler kaleme alıyor. Tek yapmanız gereken sayfamızın skeç yazarı ile görüşmek ve konseptimizle uygun çalışmayı talep etmek olacaktır. Sonrasında görüşme çerçevesinde belirlenen konseptin detayları çalışmaya aktarılarak bölümler halinde  teslim edilecektir. Elbette tüm çalışmanın ücretinin talep edilmesi söz konusu değildir. Dolayısıyla bölümlerin ödemelerinin gerçekleştirilmesi çalışmanın başlaması için yeterli olacaktır. Şimdi dilerseniz diğer detaylar ile ilgili bilgiler paylaşalım.

Oyun Yazarı Arayışınızda Web Sayfamızda Çözüm Bulabilirsiniz

Bilindiği üzere 5846 sayılı yasa gereği fikir ve sanat eserleri koruma altındadır. Dolayısıyla talep ettiğiniz eserler sayfamızın oyun yazarı tarafından sizlere telifli veya telifsiz olarak takdim edilecektir. Peki çalışma nasıl sizlere teslim edilecek. Dilerseniz bu noktadan itibaren çalışmanın teslim koşullarını aktaralım. Öncelikle yazarımız ile yapacağınız görüşme çalışmanın yol haritasını belirliyor. Elbette konseptiniz belirleyici rol üstleniyor. Söz gelimi konseptiniz sosyal mesaj içerikli bir çalışma ise bu ayrıntıyı yazarımıza aktardığınızda sizlere tarzınıza uygun bir çalışma hazırlayacaktır.

Kısa Skeç Senaryoları Hazırlıyoruz

Tabi skeç veya parodi çalışmanın süresini de sizler belirliyorsunuz. Ancak takdir edersiniz ki çalışma süresinin uzaması ücrette aşağı veya yukarı yönde değişikliklere yol açacağından yayın süresinin belirleyici bir unsur olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Ayrıca sayfamızın skeç yazarı tarafında daha pek çok eser kaleme alındığını belirtmiş olalım. Kısa film senaryoları, animasyon senaryoları ve benzer çalışmaları Senarist yazarımızdan talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Muhteşem eserlerde buluşmak dileğiyle şimdilik hoşça kalınız. Yazarımıza linkten ulaşabilirsiniz

Etiketler:

“Skeç Yazarı” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Komedi Senaristi | Senarist Senaryo Yazarı | Komedi Senaryosu| Yazar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara