İçeriğe geç
Ana sayfa » Skeç Yazarları

Skeç Yazarları

Komedi Yazarları

Skeç YazarlarıGösteri sanatlarının vazgeçilmez alanı skeç ve parodi noktasında talepleriniz için web sayfamız doğru adresiniz. Sayfamızın skeç yazarları sizin talep ettiğiniz doğrultuda eserleri kaleme alacaktır. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden senarist yazarımıza ulaşmak ve talep ettiğiniz eserin niteliklerini aktarmak olacaktır. Sonrasında çalışma start alıyor ve eser yazılmaya başlıyor. Burada önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Skeçte rol alacak oyuncu sayısı elbette ki önemli bir ayrıntıdır ve yazarımızla yapacağınız görüşmede bu ayrıntıları mutlaka aktarmanız gerekiyor.

Skeç Senaryoları Özgün Bir Şekilde Kaleme Alınıyor

Bilindiği gibi telif hakları gereği skeç senaryoları her çalışmaya özgün şekilde yazılmalıdır. Dolayısıyla yazarı tarafından kullanıma açılmamış eserlerin oynanması veya  filme alınması suç teşkil etmektedir. Buradan hareketle hangi alanda kullanmak isterseniz isteyin  senaryo veya benzer eserin izninin mutlaka alınmış olması gerekir. Bu ve benzer hukuki sorunları yaşamamak adına izlenmesi gereken doğru yol yayıncının kullanacağı skeci veya parodiyi kendine özel olarak yazdırmasıdır diyebiliriz. Ayrıca sitemizden tiyatro oyunu, kısa film senaryosu ve benzer çalışmalar talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız.

Skeç Senaryosu Duruma Göre Bir Haftada Teslim Ediliyor

Çalışmalarımız ile ilgili bir ayrıntıyı daha paylaşalım. Bunun yanı sıra üzerinde anlaşılan skeç senaryosu yoğunluk durumuna göre bir haftada teslim edilebiliyor.  Ayrıca çalışma tamamlandıktan sonra revizyon hakkınızın bulunduğunu hatırlatmış olalım. Çünkü bu tip senaryolarda oyunculuk performansı gerektiren bölümler olabilmektedir. Sözgelimi her oyuncunun oynayamayacağı bölümlerde, yani diyaloglarda veya tretmanlar da değişiklikler elbette yapabiliyoruz. Evet, skeç yazarları ile ilgili yeterli düzeyde bilginiz olduğuna göre talepleriniz için adresimizi biliyorsunuz. Yazarımıza linkten ulaşabilirsiniz

Etiketler:

“Skeç Yazarları” hakkında 1 yorum

  1. Hepsi çok iyi Çok fazla skeç biriktirdim Hızlı şekilde fikir üretebiliyor ve ilham alıp yazabiliyorum, yazdıklarım yalnış insanların elinde ve dilinde çöp olsun istemiyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara