İçeriğe geç
Ana sayfa » Tanıtım Metni

Tanıtım Metni

Tanıtım Metni

Tanıtım Metniİster ürün, ister bir hizmet ortaya çıkarın mutlaka iyi hazırlanmış bir tanıtım metni ile desteklediğiniz sunuma ihtiyaç duyar.  Yazarımıza telefonlarımız üzerinden veya e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca senarist yazarımız öykü, hikaye veya senaryo anlamında taleplerinizi karşılayacaktır. Bunun dışında reklam yazarlığı çerçevesinde diğer taleplerinizi de karşılandığı  sayfamızı beğeneceğinizi umuyoruz. Dilerseniz firma tanıtımına yönelik ve benzeri yazı alanlarında faaliyet gösteren web sayfamızın iletişim bölümü üzerinden yazarımıza ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz diğer ayrıntılara geçelim

 

Firma Tanıtım Metni Sizlerden Gelecek Bilgiler Doğrultusunda Hazırlanıyor

Özellikle dijital yayıncılığın son sürat ilerlediği bir çağda bu alandan faydalanmamak gerçekten rasyonel olmaz. Dolayısıyla firma tanıtım metni tarzında her türlü metin çalışması için sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Tabi araştırma ve belirli bir enerji sarf edilmesini gerektiren bu çalışmalarda öncelikli olan sizin aktaracağınız bilgilerdir. Bunlar metinde yer aldıktan sonra ihtiyaç duyulması halinde ilave bilgiler ile yazım süreci start alıyor. Bunun dışında çalışma içerisinde firmanın daha önce gerçekleştirmiş olduğu referans çalışmalar pekala yer alabiliyor. Ayrıca video destekli diğer görsel tanıtımlar için reklam ve senaryo yazarı anlamında destek için bizlere ulaşabilirsiniz. İzninizle küçük bir ilavede bulunalım. Bütün çalışma içerisinde 3 adet revizyon hakkınız bulunmaktadır.

Proje Tanıtım Metni Dikkatli Bir Sürücü Gerektiriyor

Hepimizin malumu olduğu üzere bir tanıtım çalışmasında en çarpıcı bölüm sunumdur. Dolayısıyla özellikle proje tanıtım metni oluşturulurken çok dikkatli bir sürece ihtiyaç duyulacağı kesindir. Çünkü bu metin üzerinden bir video hazırlanacak ise çok dikkatli ilerlemek şarttır. Bunun tam tersi hazırlanmış bir videoda seslendirmeye gidecek bu metin yanlış bilgilerle oluşturulduğunda  projeye sil baştan başlamak gerekebiliyor. Bu nedenle komple çalışmanın heba olması işten bile değildir. Tabii böylesine bir durum yapılan harcamaların boşa gitmesi anlamını taşıyor. Dolayısıyla projeniz esnasında bir hata ile karşılaşmak istemiyorsanız yazarımızdan destek  almanızı öneriyoruz. Lütfen başta tanıtım metni olmak üzere web sayfamızda yer alan diğer hizmetlerimiz ile ilgili olarak gün içerisinde bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Esenlikler diliyoruz.

“Tanıtım Metni” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Özgün Senaryolar İçin Doğru Yerdesiniz  | Senarist Senaryo Yazarı |

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara