İçeriğe geç
Ana sayfa » Tiyatro Senaryosu

Tiyatro Senaryosu

Tiyatro senaryosu

3 Kişilik Tiyatro metinleriİster siparişle, ister hazır yazılmış senaryoları satın alabileceğiniz sayfamız artık hizmetinizde. Başta tiyatro senaryosu olmak üzere dizi veya  film senaryosu gibi çalışmalar talep edebilirsiniz. Ayrıca daha birçok alanda çalışabileceğiniz dizi senaryosu.com senarist yazarımızdan  aradığınız  tarzda senaryoları talep edebilirsiniz. Elbette  rasyonel anlamında elde edilen eserin karşılıklı anlaşma yoluyla haklarının taraflar için korunması esastır. Dolayısıyla  siparişi talep edenle,  yazarımız arasındaki anlaşmaya bağlı olarak eserin ortaya çıkması söz konusudur. Dilerseniz konu ile ilgili olarak  ayrıntılı bilgi için web sayfamızda bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tiyatro Senaryo Talebinizi İletmeniz Yeterli Olacaktır

Aslında  kurulacak ilk irtibatın ardından istenilen  çalışma başlamış demektir. İlk etapta yazarımız tiyatro senaryo çalışmasına başlamadan önce kısa bir  sinopsis yazarak sizlerin beğenisine sunacaktır. Bu çalışmayı kendi konseptinize uygun bularak beğenmeniz durumunda esas çalışma başlıyor ve bölümler  halinde sizlere teslim ediliyor. Bir başka deyişle bütün çalışma sizin kontrolünüz altında ilerliyor. Bunun yanı sıra tiyatro senaryoları için makul fiyatlar söz konusudur. Tiyatro guruplarının mali durumları göz önünde bulundurularak dizi senaryosu ekibi fiyatlarını makul düzeylerde tutmaktadır. Dolayısıyla sayfamız sanatın gelişmesine her zaman katkı sağlar. Sonuçta sanatsal bir  faaliyetin desteklenmesi adına çalıştığımız Tiyatro  grupları ile konsensüs içerisinde olmak gerektiğini gayet iyi biliyoruz. Sizlerde daha önce hiç bir mecrada oynanmamış ve tamamen yazarımızın sizlerden gelen direktifleri sonrasında oluşturacağı bir senaryo arayışı içerisinde iseniz? Bulunduğunuz site çok doğru bir yerdir diyebiliriz.

Senaryo Siparişi ve Alım Süreci

Öncelikle yazarımıza hangi tarzda bir eser istediğiniz tam ve net bir şekilde aktarmanız gerekecektir. Sözgelimi Komedi,Dram,Fantastik,Fabl veya Macera tarzında bir yönlendirme yapmanız şarttır. Dolayısıyla bu bilgiler ışığında çalışma daha başında en sağlıklı şekilde yol almaya başlar. İkinci aşamada bölümler halinde sizlere sunulan her bir dosyayı inceleyip isterseniz revizyon talep edebilirsiniz. Bu noktada Revizyon konusuna kısa bir açıklama getirelim. Yazılan Senaryo  dosyasının ilk taslak çalışmasının gönderildiğini varsayalım. Eğer içerik bakımından her hangi bir düzeltme talep ederseniz bu çalışma tamamen ücretsizdir. Ancak eserin biraz daha zenginleştirilmesi ve konunun biraz daha geliştirilmesi yönünde isteğiniz olur ise çalışmadaki kelime sayısındaki artış oranında bir fiyatlama söz konusu olur.  Dilerseniz bu ayrıntıları yapacağımız görüşmeye bırakalım.

Çocuk Hikayeleri İçin Sayfamızdan Yararlanabilirsiniz

Bunun yanı sıra fiyatlarımız da makuliyet söz konusudur.  Elbette karşılıklı iyi niyet zaten değerli bir eserin ortaya çıkması için yeterli olacaktır. İletişim sayfamızda bulunan telefon numarası veya E posta adresimizden bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca özgün sanat eserlerinin kaleme alındığı sayfamızda hiçbir şekilde farklı bir eserden alıntı yapılmadığını bilmenizi istiyoruz. Dolayısıyla sizlere  %100 orijinal bir eser takdim ediliyor. Tiyatro senaryosuinteraktif senaryo veya çocuk hikayeleri gibi  tüm çalışmalarımızda   dizisenaryosu.com  ile  çalışan bireysel ya da kurumsal, tüm saygıdeğer çalışma arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara