İçeriğe geç
Ana sayfa » Yasemin Kokusu Perihan Metin

Yasemin Kokusu Perihan Metin

yasemin-kokusu

Yasemin Kokusu Perihan Metin, kitap açıklaması

“Yasemin için çok değerli öğrencisi Ayşegül Taşkın’ın çok değerli sözleri şöyle idi: “Değerli Öğretmenim,

Biliyorum ki; vatanseverliğiniz, tartışmaya mahal vermeyecek kadar büyük. Yurdumun 81 ilinden hangisine baksanız, aynı güzellikte parlar gözleriniz. “İyi insanlar, cennete gider.” değil, “İyi insanlar nereye giderse, cennet orası olur.” demiş Osho.

Her gittiğiniz yerin, cennet olmasını, size mutluluk getirmesini diliyorum.

Sevgilerle…

Ömür boyu öğrenciniz”

Bunlar, çok güzel sözlerdi, ne söylense yavan kalırdı.

Çok sevdiği bir başka öğrencisi Sevgi Ergen’in Yasemin’in bireysel ilk sergisi ile ilgili sözleri ise şöyle idi:

“Attığınız her adım, güzel bir örnek. Bu tablolar, eşsiz ruhunuzun sanatkârane bir şekilde dışa vurumu bence. Resim, sözsüz bir şiirdir aslında. Bugün, dünyayı şiirlerle donatarak daha bir güzelleştirdiniz. Yüreğiniz hep şarkısını söylesin, öğretmenim.”

Bu sözlere de ne söylense az gelirdi doğrusu. Bu mesajı yazan öğrencisinin kadınlar günü ile ilgili mesajı ise şu sözlerle dile gelmişti:

“Daha özgür, daha eşit, ve daha mutlu yarınlara inancım tam. Tüm bunlar, siz ve sizin gibi güçlü, dokunduğu her yeri güzelleştiren kadınlar sayesinde olacak. Daima parlayın. Sizi seviyorum, öğretmenim.”

Mesajlar, birbirinden güzel birbirinden anlamlı idi. Yasemin, kendi kendine gülümsedi. Bu güzel duyguları yaşatan öğrencilerinin varlığı için Allah’a şükretti. Zamanında Yasemin onların yüreklerine dokunmuştu belli ki; şimdi onlar da böylesine güzel bir şekilde Yasemin’in yüreğine dokunuyorlardı” Kitabı sitemiz aracılığı ile satın alabilirsiniz. Yasemin Kokusu Perihan Metin imzasıyla doğrudan kitabı sipariş verebilirsiniz. Yazarımız sizlere imzalı kitap gönderecektir. Yazardan kitap al formunu doldurmanız yeterli oluyor. İyi okumalar

“Yasemin Kokusu Perihan Metin” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Perihan Metin Kitapları - Bir Kara Sevdadır Vatan -

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara