İçeriğe geç
Ana sayfa » Yazar Arıyorum

Yazar Arıyorum

Yazar Arıyorum

Yazar ArıyorumHer yazım projesinin mutlaka iyi bir yazara ihtiyacı vardır. Buradan hareketle farklı konseptlerde yazar ihtiyacını karşılamak üzere dizayn edilen sayfamız, yazar arıyorum diyenlerin için kuruldu diyebiliriz. Çünkü  animasyon yapımcıları ve seslendirme sanatçılarını sayfamıza dahil ettik.  Dolayısıyla artık içerisinde seslendirme, prodüksiyon ve senaryonun da bulunduğu alanlarda hizmet üretiyoruz. Tabi bu anlamda sizlerden gelen sipariş proje çalışmalarımıza çoktan başladık. Peki, çeşitlilik anlamında sayfamızdan nasıl yararlanacaksınız. Dilerseniz diğer detaylara geçelim.

 

Çocuk Hikayeleri, Senaryo, Animasyon Film ve Seslendirme Bir Arada

Öncelikle şunu bilmenizi istiyoruz ki www.dizisenaryosu.com tamamen özgün eserlerden oluşan bir yazım anlayışına sahiptir ve hiç bir şekilde farklı bir eserden alıntı yapmaz. Dolayısıyla sayfamızdan temin edeceğiniz çocuk hikayeleri, senaryo ve benzeri bir eserin %100 özgün olduğuna gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz. Çünkü biz yazarlarımızın kalemine ve teslim edilen çalışmalarda gösterdikleri başarıya, ayrıca her şeyden önce dürüstlüklerine güveniyoruz. Elbette sayfamızdan eseri sipariş üzerine temin edebilirsiniz ve sizin bizzat belirlemiş olduğunuz bir konuda zaten alıntı yapılma ihtimali sıfıra inmiş oluyor. Üstelik ilk sipariş oluşturulması sırasında senaryo yazarına aktaracağınız ayrıntılar otomatik olarak eserin farklı bir yerden alıntı yapılmasının önünü kapatmış oluyor. Bu çerçevede, sayfamızdan dilediğiniz zaman Çocuk hikayeleri, Animasyon film projeleri ve Senaryo çalışmaları sipariş verebilir ve karşılıklı anlaşma doğrultusunda eserin bölümler halinde teslimini isteyebilirsiniz.  

Tanıtım Filmi

Eser Teslim Süreci Nasıl İşliyor?

Sayfamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanarak istenilen ölçüde eser oluşturulduğunu gördüğünüzde sizlerde mutlaka bize hak vereceksiniz. Çünkü yazarlarımız eser teslim sürecinin en başından sonuna kadar yazdığı esere saygı duyar ve talep edildiğinde gerekli revizyonları ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu ölçülerde  bir eser sipariş vermeye karar verdiyseniz görüşmede  yazarımıza istediğiniz tarz hakkında detayları paylaşıyorsunuz.  Bu eser  bir senaryo veya hikaye çalışması olacaksa yazarımız kısa bir sinopsis yazarak takdim ediyor. Sonraki aşamada sinonpsise bakarak yazarımızın beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağı noktasında artık bir karar vermiş olacaksınız. Uygun görmeniz durumunda senarist yazarımız  ile anlaştığınız çerçevede çalışma başlıyor. Ayrıca çalışma teslim edilen her bölüm üzerinden sizin kontrolünüzde ilerliyor.

Haber Yazarı Noktasında Destek Sağlayabiliriz

Dolayısıyla aralarında haber yazarı ve diğer alanlarda olmak üzere konsensüs sağlandığında çalışma start alıyor. Bunun yanı sıra projenin tamamında sizin etkin şekilde kontrolünüz  söz konusudur.  Görüşmemiz sonrasında senarist  Yazar arıyorum kavramını unutacağınızı ve sürekli çalışmak isteyeceğinizi düşündüğümüzü açıkça ifade edebiliriz. Dilerseniz senarist yazarımızın telefonundan ulaşabilirsiniz. İsterseniz iletişim formu üzerinden veya E-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında size ulaşabileceğimiz bir irtibat bırakabilirsiniz. Sizlere mümkün olan en kısa sürede bilgilendirme için sizlere dönüş sağlıyoruz.  Artık yazar arıyorum  diyenlerin  yeni sayfasını bildiğine göre sizlerle ortak projeler için gün sayıyoruz. Esen kalınız

 

 

Etiketler:
Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara