İçeriğe geç
Ana sayfa » Yazı Editörü

Yazı Editörü

Yazı Editörü

Yazı Sümer medeniyeti tarafından keşfedildiği günden bu yana deyim yerindeyse değerini hiçbir zaman yitirmedi. Çünkü yazı yazmak bir sanattır ve bu sanatı düzenleyenler yani yazı editörü bir bakıma bu çalışmanın kontrolörü durumundadır. Elbette her insanın duygu ve düşüncelerini yazıya aktarması mümkündür. Ancak bu duygu ve düşünceleri tam olarak yansıtabilmek ve verilmek istenen mesajın tam olarak algılama bilmesini sağlamak oldukça maharet gerektiriyor. Web sayfamızın konseptinde sizlerin yapmış olduğu çalışmaların redaksiyonunun olduğunu biliyor muydunuz? Evet, Senarist yazarımız aynı zamanda yazı editörlüğü çalışmaları da gerçekleştirmektedir.

Özgün Yazı Okunabildiği Sürece Değerlidir

Öncelikle bir yanlış anlaşılmayı düzelterek yazımıza devam edelim. Birçok kişi sadece özgün yazı kaleme alarak bu yazının değerli bir yapıt olduğunu ilk etapta düşünebilir. Ancak okunmayan, ilgi çekmeyen ve her şeyden önemlisi hiç bir mesaj içermeyen özgün bir yazının takdir edersiniz ki pek bir anlamı olmayacaktır. Dolayısıyla Yazı editörü kaleme aldığınız bu eserin okunabilir bir duruma getirilmesinde etkin rol oynar diyebiliriz. Bu çerçevede bir destek almak isterseniz, web sayfamızdan alabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Dizi Senaryosu Ekibiyle Mutlaka Tanışın

Elbette web sayfamız sadece yazı editörü anlamında hizmetlerle sınırlı kalmayan geniş bir konsept içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Hâlihazırda devam eden Roman, Hikaye ve Senaryo çalışmalarımızdan büyük bir gurur duyduğumuzu ayrıca ifade etmek istiyoruz. Şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz ve teslimatını sağladığımız Tiyatro Senaryoları, Animasyon Senaryoları ve daha pek çok farklı sanat eserini toplumumuza kazandırdığımız için ayrıca mutluluk duyuyoruz. Dilerseniz kısaca editöryal anlamda bir çalışma siparişi verdiğinizde nasıl bir süreç yaşandığı hakkında sizleri bilgilendirelim.

Senaryo Yazarı İle Birebir Anlaşma Sağlıyorsunuz

Bir kitap yazdınız veya bir gazeteye yazı hazırlamak durumundasınız. Ne kadar dikkat ederseniz edin, üzerinde düşünülmeden ve farklı bir göz tarafından tahlil edilmeden yapmış olduğunuz yüzlerce hatayı fark etmeniz mümkün olmaz. Bu durumu yazıya hâkimiyet eksikliği olarak görmemeniz gerekiyor. Çünkü yazı editörü anlamında hizmet veren bir kişi dahi farklı bir yazar tarafından yazılarının kontrol edilmesine ihtiyaç duyabilir. Dolayısıyla sipariş sürecinde Senarist / senaryo yazarı ile görüşerek yazınızın her anlamda değerlendirilmesini talep edebilirsiniz. Dizi senaryosu ekibimiz yazarımız ile aranızda gelişecek anlaşma sonrasında gerekli çalışmalara başlayacaktır. Başta yazı editörü arayışlarınız olmak üzere, sayfamızdan senaryo, roman çalışması veya kitap yazmak için destek talebinde bulunabilirsiniz. Birbirinden muhteşem eserlerde buluşmak dileğiyle hoşçakalınız.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara