İçeriğe geç
Ana sayfa » Yeni Başlayan Diziler

Yeni Başlayan Diziler

Yeni Başlayan Diziler

Her gün yeni yapımlarla izleyici karşısına geçen dizi projeleri televizyon kanallarının vazgeçilmezi durumundalar. Web sayfamız  yeni başlayan diziler konusunda sizleri bilgilendirmek aydınlatmak üzere projelerin detaylarını aktarmaya çalışacaktır.

Masumlar Apartmanı

Gerçek bir hayat hikayesini konu alındığı dizi film masumlar apartmanı dram türünde bir yapım. Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü oynadığı dizide İnci karakterini canlandırıyor. Kendisine bakan dedesiyle erkek kardeşinin yaşamından kesitlere yer verilen film Yaşamı bir kaza sonucunda değişen İnci kendisini beklenmedik olayların içerisinde buluyor. Ayrıca Bu dizi Dr Gülseren Buğdaycı oğluna ait Madalyonun içi isimli romanından uyarlanmıştır

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı doğduğun ev kaderindir Zengin bir ailenin evinde temizlik görevlisi olarak çalışan bir kadının kızı rolünde oyuncu Demet Özdemir Zeynep ismi ile oynuyor. Zeynep’in gerçek ailesi Londra’da yaşamaktadır ve Mehdi isimli kişiyle evlilik yapmasına karşıdır.

İncir Ağacı Dizisi

Daha sonradan Buket Dereoğlu’nun katılması ile zenginleşen bir kadronun yer aldığı İncir Ağacı 70’li yıllarda yaşanan aşk ve intikam maceralarını konu ediniyor çana karakterler Şefik ve Jale tarafından paylaşılan bu dizinin yönetmeni Nuh Şen

Babil Dizisi

Uluç Bayraktar’ın yönettiği Babil dizisi ekonomi alanında eğitim veren bir üniversite profesörünün yaşamını konu alan dizi oldukça pahalı bir tedaviye muhtaç ve ölümcül bir hastalık pençesindeki oğlunu kurtarmaya çalışmasını konu ediniyor.

Atiye Dizisi

Fantastik dizi kuşağının iyi bir örneği Atiye dizisi Şanlıurfa’da bulunan Göbeklitepe esrarı üzerine kurgulanmış bir yapım. Fantastik öğeler barındıran dizinin kendine has önemli düzeyde izleyicisi bulunuyor.

Afilli Aşk Dizisi

Yönetmeni Serdar Gözelekli olan Afilli Aşk Ayşe Yılmaz isimli bir genç kızın iftiralar attığı Kerem ile evliliğini konu ediniyor. Ayrıca başrolde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk oynuyor. Çekimlerine 2019 yılında başlanan dizi halen ilgiyle takip ediliyor.

Vuslat Dizisi

Çekimlerine 2019 yılında başlanan ve Murat Onbul tarafından yönetilen Vuslat dizisi oyuncuları oldukça renkli ve binilen simalar bilinen simalar. Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar gibi oyuncuların yer aldığı dizi iyi insan olmanın gerekliliklerini aktarmaya çalışıyor. Gizemli ve büyülü bir atmosfer de izleyicisinin karşısına çıkan vuslatla beğeniyle izleniyor. Yeni başlayan diziler yaşam buldukça sayfamızda yayınlamaya devam edeceğiz. Ayrıca sayfamızın senarist yazarından yeni ve hiçbir yerde yayınlanmamış eser talep edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara