İçeriğe geç
Ana sayfa » Animasyon Dublaj Metinleri

Animasyon Dublaj Metinleri

Animasyon Dublaj Metinleri

Artık dijital reklamcılıkta animasyon filmler çok daha etkin bir rol alıyor. İsterseniz aralarında animasyon dublaj metinleri veya diğer bir deyişle animasyon senaryosu talebinde bulunabileceğinizi biliyor muydunuz. Evet, sayfamızdan baştan sona animasyon reklam film projesi için yararlanabilirsiniz. Ayrıca çok amaçlı bir tanıtıma imza atabilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle senaristi yazarımız ile bir görüşme yapıyorsunuz ve taleplerinizi yazarımıza iletiyorsunuz. Sonrasında baştan sona bir bütün halinde animasyon film projesini sizlerin belirlediği kriterlerde oluşturuyoruz.

Animasyon Film Projesine Seslendirme ve Müzik Ekleniyor

Elbette tamamlayıcı unsurlar olan seslendirme ve müzik altyapısı eklenen bir animasyon film çalışması post prodüksiyon aşamasının ardından tamamlanıyor. Dilerseniz biraz da bu çalışmaların yer alacağı alanlar hakkında bilgilendirme yapalım. Milyonlarca insana bir anda ulaşabilecek bu yayın aynı zamanda web sayfanızda ve sosyal medya alanlarında kullanılabiliyor. Tabi instagram sayfanızda boy gösterecek bu video artık kalıcı tanıtıma dönüşüyor. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma yapmakta yarar var.  Ayrıca bu çalışmayı Instagram için talep ediyorsanız bu ayrıntıyı paylaşmanızı istirham ediyoruz. Çünkü Instagram video yayınları sadece 60 saniye, bir başka deyişle 1 dakika ile sınırlıdır. Dolayısıyla YouTube, Facebook, Twitter tarzı platformlarda sorun yaşanmazken Instagram biraz bu algoritmadan ayrılıyor diyebiliriz.

Reklam Filmi Bizim İşimiz

Elbette sayfamız çok yönlü bir fonksiyonel yapıda çalışma alanı belirlediğinden standart bir reklam filmi için sayfamız ile görüşebilirsiniz. İsterseniz şimdi maddeler halinde baştan sonra bir animasyon reklam filmi için neler yapıyoruz birlikte inceleyelim.

  • Ürün veya hizmetiniz hakkında bilgileri yazarımız ile paylaşıyorsunuz
  • Seslendirme sanatçısı tarafından okunacak seslendirme metni (reklam metni) sizlerden gelecek yönergeler doğrultusunda senarist yazarımız tarafından yazılmaya başlıyor
  • Gerek filmde yer alacak karakterler gerekse mekânlar 2D teknolojisiyle hazırlanmaya başlıyor
  • Reklam filmine uygun bir müzik altyapısı hazırlanarak entegre ediliyor
  • Seslendirme sanatçıları tarafından gerçekleştirilen kayıtlar filme ilave ediliyor
  • Hem animasyon dosyaları hem de diğer altyapısının ile birlikte proje sizlere teslim ediliyor

Evet, artık projeniz reklam kampanyanızda yer almaya hazır. Ayrıca animasyon dublaj metinleri dışında web sayfamızdan özgün masal ve hikaye yazarı hizmetleri, çizgi film senaryoları, tiyatro senaryosu ve benzeri alanlarda yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Muhteşem eserler de buluşmak dileğiyle esen kalınız

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara