İçeriğe geç
Ana sayfa » Kısa Senaryo Taleplerinizi Karşılıyoruz

Kısa Senaryo Taleplerinizi Karşılıyoruz

Tanıtım Videosu

Kısa Senaryo Taleplerinizi KarşılıyoruzBir yapımda ilk başlangıç noktasını daima senaryo yazımı oluşturur. Tabi kısa senaryo taleplerinin profesyonel düzeyde karşılandığı sayfamız tamda bu çalışmanın kaynağında yer alıyor diyebiliriz. Hepimizin özlem duyduğu güzel çalışmaların start aldığı özgün senaryo sayfamız farklı ve özgür düşünce anlayışıyla oluşturuldu.  Kısa ve uzun metrajlı çalışmaların gerçekleştiği sayfamızın en önemli avantajı ise hiç kuşkusuz senarist yazarımız ile bire bir çalışma modelidir.

Dijital Yayıncılık Adına Önemli Bir Konsept Sürdürüyoruz

İnternet çağının getirilerinin dikkate alındığı özellikle YouTube yayıncıları için özel olarak hazırlanan senaryoların dijital yayıncılık adına önemli bir kazanım olduğu açıktır. Bu nedenle  hatırı sayılır bir projeye imza atan sayfamızın deneyimlerinden sizlerin de yararlanacağınızı düşünüyoruz. Üstelik ortaya çıkan eserin hızlı bir şekilde prodüksiyona dönüşmesi ve senaryonun yüklediği misyonun tam olarak çalışmaya aktarılabilmesi adına esnek bir model benimsiyoruz. Bunun yanı sıra talep ettiğiniz eserle ilgili olarak ister telif hakları tamamen sizde kalacak şekilde, veya isterseniz telif haklarının gözetildiği bir çerçevede senaryo oluşturabiliyoruz.

Senarist Yazarımız İle Birlikte Adım Adım İlerliyorsunuz

Proje detaylarının yapımcı ve senarist yazar arasında şekillenmesi ve gerekli anlaşma sağlandıktan sonra zaten eserin yazım aşamasına geçildiği hızlı sistemimiz bulunuyor. Bir bakıma eserin oluşumu sırasında yapımcı veya yönetmen olarak sizlerde tam bir kontrol sağlıyorsunuz. Bunun nedeni yazılan her bölümün sizin onayınıza sunulduktan sonra son şeklini almasıdır denilebilir. Elbette kısa senaryo taleplerinde oyuncu sayısının bildirilmesi ve araç-gereç, ekipman gibi detayların  yazarımıza aktarılması gerekecektir. Sonuçta sağlıklı bir proje yürütülebilmesi için yapımcı ve yazar arasında tam bir konsensüs sağlanması şarttır.

Tiyatro Metinleri İçin Sayfamızdan Yararlanabilirsiniz

Özellikle özgün bir şekilde yeniden yazılmış oyunları oynamak isteyen tiyatro grupları için tiyatro metinleri kaleme alan sayfamızdan yine bu yönde faydalanmanızın pekala mümkün olduğunu büyük bir mutlulukla ifade edelim. Tabi taktir edersiniz ki eserin yazımı belirli bir zaman alacağından bu tarz taleplerinizi sezon arasında veya sonunda iletmeniz çok daha verimli olacaktır. Lütfen başta kısa senaryo olmak üzere, klip senaryosu ve diğer çalışmalarımız hakkında bilgi edinmek için bizlere ulaşınız. Dizi senaryosu ekibimiz tüm sanatçı dostlarımıza başarılar diler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara